Szadź
powrót do forum 3 sezonu

ja nie wiem, ratunku !!!

ocenił(a) serial na 3

niby wszyscy ci aktorzy kończą jakieś mega szkoły przygotowujące ich do aktorstwa, ale jak oglądam taki blamaż i to w wykonie aktorów niby pierwszo ligowych(Stuhr itp) to ja się pytam, czego tam uczą w tym szkołach ?, proszę sobie obejrzeć takie seriale jak chociażby The Killing, Charnobyl i można wymieniać w nieskończoność, dlaczego tam są emocje, jest naturalność w dialogach, jest napięcie i dzięki temu czeka się z niecierpliwością na kolejny odcinek, polskie produkcje są wypatroszone z jakichkolwiek emocji, są mega naiwne i to jak oni wypowiadają swoje kwestie, to brzmi jak recytacja małego dziecka w przedszkolu, nie wiem, ale dla mnie to jest poziom nie do przyjęcia i nie potrafię oglądać takiego dziadostwa

ocenił(a) serial na 3
raphson

Stuhr jest dobrym aktorem, ale kiepskim reżyserem. Polecam "Wielką wodę", tam jest dobra praca całego zespołu i w efekcie serial jest świetny.

raphson

Uważam,że polskie seriale są na poziomie europejskim.Ja nie mogę się doczekać następnego odcinka Szadź.

ocenił(a) serial na 6
raphson

Jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej o pieniądze. Niestety budżet rodzimych produkcji jest skromny, co najwyraźniej przekłada się na całość. Casting obsady kuleje. Stuhr nawet gdyby najbardziej się starał, to idzie w dół jeśli na partnerkę wybrano mu panią Ilczuk z Kiepskich.
Potem ma się wrażenie, że aktorzy, ale też spora część ekipy odwala chałturę. Generalnie potencjał był: pomysł na fabułę, zdjęcia, efekty i przede wszystkim muzyka. Całość jakoś się rozwodniła, ale też na obronę trzeba powiedzieć, że to chyba z założenia miał być prosty serial, którego nie należy analizować jak pracę doktorską. Szkoda się tak katować, bo okazaliby się że nic lub prawie nic się nie zgadza lub nie ma sensu. To nie Tarantino.

raphson

a jakoś obejrzałeś skoro tak ci się nie podoba to czemu nie skończyłeś na 1 odcinku 1 sezonu??

raphson

To jest marnotrawienie czasu i pieniędzy. Stuhr niestrawny. Popławska również. Budnik i Trojan to dobrzy aktorzy. Szkoda, że tu zagrali. Scenariusz straszny, reżyseria trzeciego sezonu jeszcze gorsza. Brakuje smoka wawelskiego zionącego ogniem i syrenki z odciętymi kończynami i martwym wzrokiem utkwionym w gwiazdę polarną. Oceny za hajsy wystawiane dlatego tak wysoko.

ocenił(a) serial na 6
Rekinekmatolek

A mnie się podoba. I nie wystawiłem oceny za hajs. Serial na poziomie europejskim. Wiadomo, czegoś brakuje, ale jako całość daje radę. Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale jakby tak szukać samych najlepszych produkcji, to wachlarz wyboru byłby bardzo nikły, a wtedy ... Co dalej? Ja pożeram mnóstwo seriali, i nie widzę w tym żenady, ani tragedii. Ot, polski serialik sensacyjny. Pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones