Szadź
powrót do forum 1 sezonu

Nie ma to jak oceniać serial po jednym odcinku

davidoff21

Zgadzam się! Pierwszy i drugi odcinek mnie rozczarował, trzeci już zrobił bardzo dobre wrażenie. Cieszę się, że nie zaprzestałam na poprzednich odcinkach.

użytkownik usunięty
O132

Serio? Ja dawno czegoś tak idiotycznego nie widziałem

Oczekiwania przed finałem były duże, a skończyło się jakoś tak bez polotu i przewidywalnie, tak jakby to co już dawno widzowie się domyślali, Aga ogarnęła ostatnia, a taka niby super glina. Zachodnie produkcję jednak zawyżył poziom i rozbestwily nas jako widzów...

ocenił(a) serial na 5
Lizzi_fw

czy ja wiem? Watahę świetnie się oglądało...po prostu te nasze kryminały są mierne pod względem fabuły, aż dziwne że ktoś to później ekranizuje

ocenił(a) serial na 5
Lizzi_fw

....zachodnie produkcje jednak zawyżyły poziom.... - ja wcale nie bronię tutaj serialu "Szadź", ale zastanawiam się któreż to rewelacyjne, zachodnie produkcje miałeś na myśli....? Może jakiś przykład rewelacji owych ??
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
davidoff21

Dalej jest jeszcze gorzej

davidoff21

Pierwszy odcinek to klucz otwierający drugą serię. Tu nic się nie zgadza. Szopen się w grobie przewraca. Wychodząc z założenia, że ludzie to łykną to niech łykają.

davidoff21

serial świetny, fajna intryga. Aktorzy również dali radę https://filmhit.pl/seriale-online/szadz/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones