Szadź (2020-2024)
Szadź: Sezon 3 Szadź sezon 3, odcinek 1
odcinek Szadź (2020-2024)

odcinek 1

44m
7,0 283
oceny
7,0 10 1 283
Szadź
powrót do forum s3e1

Jak każda flagowa produkcja tvn kolejny sezon to bzdurki bzdety glupoty i zła gra aktorska
Ale wściekłam się gdy zobaczyłam jak w serialu przedstawiono wiejski sklep. Kiełbasa zawinięta w gazetę? Bo im do fabuły pasowało? Mógł ja zobaczyć na stojaku.po prostu. ALE tak było bardziej fantazyjnie - pokazac jaka to nędza i chamota poza stolica żyje. I w ten sposob glupi serial przyczynia się do pogłębiania podziałów społecznych...

ocenił(a) serial na 10
binabal

Ale głupoty pan pisze. Naprawdę bez przesady. U nas na wsi długo się wkładało kiełbasę do gazety i nie widzę w tym nic złego ani rażącego. Ale widzę, ze niektórzy są przewrażliwieni bardzo…za bardzo

ocenił(a) serial na 10
hellokla92

też mam takie wrażenie, że to szukanie na siłę problemów, ale ludzie lubią się czepiać bo po co doceniać polskie

ocenił(a) serial na 2
ocenił(a) serial na 7
hellokla92

Zawsze można nie oglądać

binabal

U mnie na wsi dalej się zawija kiełbasę w gazetę. Nie szukaj problemów na siłę.

binabal

Chyba jakiś fan tvp przyszedł się pożalić. Lepiej pooglądać psa policjanta albo księdza detektywa, bo tam nic nie jest naciągane, a gra aktorska ociera się o Oscary

ocenił(a) serial na 1
binabal

Dokładnie! Ta gazeta była nieudolnie zawoalowaną oceną inteligencji potencjalnego widza. Zakończyłam oglądanie na drugim odcinku, gdy pojawił się ksiądz - jakże by inaczej - pedofil. Podwójny absmak. Mogliby się choć minimalnie wysilić.

użytkownik usunięty
Justyna_166_M

A tam nie padają gdzieś słowa, że w Białym Dunajcu jakaś samotna kobieta czeka z dzieckiem? Ten Krzyś, to chyba właśnie synek. Aż muszę wrócić do tego odcinka, bo inaczej to zrozumiałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones