PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842185}

Szadź

7,0 22 708
ocen
7,0 10 1 22708
5,2 5
ocen krytyków
Szadź
powrót do forum serialu Szadź

plus śmieszek Stuhr, który jest karykaturą psychopaty.

ocenił(a) serial na 6
Althea_40

100% sie zgadzam. Stuhr słabiutki, grał mało przekonująco. Po co mu to było?

bazia9

Dla mnie młody Sztur to jeden z gorszych aktorów, niemoglem znieść jego roli w tym serialu co był nauczycielem.

Althea_40

A mi Stuhr podoba się w tym filmie bo całkiem nie pasuje do seryjnego. Jest wrecz śmieszny i abstrakcyjny. W każdym kryminalnym filmie morderce od razu poznać bo wygląda jak typ spod ciemnej gwiazdy. A tu kuku niespodzianka. I o to chodzi. W rzeczywistości również osoby po których najmniej się spodziewamy są złe.

krystian30

No wlasnie, przeciez to wykladowca, taki ma być elegancki ,mądry mily itd, a pod tym plaszczykiem mamy morderce, ktorego nikt się nie spodziewa. Problemem nie są aktorzy, ale charakteryzjacje i nie wiem jak to ująć, klimat, obraz, aura ktora jest taka zwykla.
Brakuje mi pewnych efektow.

ocenił(a) serial na 4
Holly85

Im dalej w las, tym trudniej było przymykać na kolejne pewne absurdy. Ostatni odcinek to już w ogóle szczyt kretynizmu. Mam tylko nadzieję, że nie będzie drugiego sezonu...

ocenił(a) serial na 3
Althea_40

Ostatni odcinek to dramat, nie dało się oglądać. Dłużyzny, napięcie spadło i już się nie podniosło. Stuhr nie pasuje na seryjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones