PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627509}

Rezydencja

4,9 1 861
ocen
4,9 10 1 1861
Rezydencja
powrót do forum serialu Rezydencja

...to TVP postanowiło go skasować. Bez sensu.

Nie zwracajcie uwagi na główną bohaterkę i jej głupią rodzinę. Najciekawsze postaci w tym serialu to te z czarnej strony mocy. Niestety, nie będzie nam dane podziwiać kolejnych intryg.

ocenił(a) serial na 7
chatiflatt

http://aleseriale.pl/title,Rezydencja-TVP-konczy-z-nowym-serialem,wid,124861,wia domosc.html?ticaid=6db8e

ocenił(a) serial na 7
chatiflatt

ale serial zostanie ucięty, czy zakończy się po prostu wcześniej klasycznym dla tego typu produkcji happy-endem ?

ocenił(a) serial na 6
chatiflatt

TVP zrobiło już tak z kilkoma serialami, zaczynają się rozkręcać, ludzi zaczynają oglądać bo robi się ciekawie a tu..... koniec. Kręcenie po jednym sezonie seriali nie ma sensu, ten serial jest całkiem niezły, szkoda, że kończą.

chatiflatt

Dokładnie... Zaczęło się dziać coś, co naprawdę mnie zainteresowało,a TVP ściąga serial z anteny... I zapewne w ostatnim odcinku wyjdzie na jaw, że Basia jest córką Jana. I się skończy. Po co było to zaczynać, skoro już kończą???

ocenił(a) serial na 8
chatiflatt

Po co go kończyć? Jest tyle beznadziejnych tasiemców ( Moda na Sukces ), które możnaby było zdjąć z anteny. TVN cały czas daje nowe seriale, a TVP 1 tylko Plebania, Moda na Sukces, Klan. Kto to ogląda ? Nie można dawać tych starych seriali na Polonii,a nowsze na 1 ?

ocenił(a) serial na 4
MysticElena

NIE PŁACICIE ABONAMENTY TO MACIE :)) HE HE

ocenił(a) serial na 7
Reznik

No i mamy celną pointę :) Dzięki Reznik.

Reznik

A ja płacę. I co ? Jedyny serial jaki oglądam nie realizuje misji!!! Nie realizuje bo pokazuje, że można być bezinteresownym!!! Że bogaci ludzie też mają swoje problemy i nie zawsze są szczęśliwi? Że bez polityki da się żyć? Że sensacja nie goni sensacji? Że opłaca się być dobrym człowiekiem? Nie wiem jaka jest misja TVP...

ocenił(a) serial na 4
wobronirRezydencji

pompować kasę od ludu żeby taki

ocenił(a) serial na 7
chatiflatt

PRówa z dużej korporacji zajmuje się osiedlowym parkiem i niepełnosprawną kobietą z fundacji zamiast pracować. Masakra.

Kto tworzył postać głównej bohaterki?

chatiflatt

nie masakra!!! Tak naprawdę można...

wobronirRezydencji

choć to jest fikcja, odróżniamy to???

chatiflatt

zgadzam się - jak dla mnie najciekawszy obecnie serial w telewizji!!! i nie tylko państwowej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones