PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013191}
6,5 1 505
ocen
6,5 10 1 1505
Mój agent
powrót do forum serialu Mój agent

Po co?

ocenił(a) serial na 3

Tak jak się obawiałem. Orginał doskonały. A to jest podróba której brak lekkości orginału, pazura, francuzkiego sznytu. No i aktorzy. W orginale każdy z pracowników agencji to była mięsista , charyzmatyczna postać z krwi i kości. tu tego nie ma. Nie sądzę żeby ten serial mógł się udać gdzieś poza Francją. W orginale pojawiali się aktorzy rozpoznawalni nawet poza Francją i miałem sporo frajdy z oglądania ich z ,,drugiej" strony przez pryzmat filmów z których ich znam. Tu tego brakuje. No i orginał miał wątek LGBT który nie raził sztucznością i wrażeniem że jest na siłę, a naturalnie wynikał z charakteru postaci.

ocenił(a) serial na 8
lornemalwo

To nie podróbka, tylko serial na licencji. Tak jak mnóstwo innych seriali. Dla mnie - udana próba :)

ocenił(a) serial na 7
Maangoo

Dokładnie tak, nie pierwszy i nie ostatni serial na licencji, tylko kiedyś oryginałów nie znaliśmy, więc polskie wersje nas wciągały, a jeśli przypadkiem ktoś się natknął na inną wersję to już wyglądała jak podróba. Tak czy owak, mi się polska wersja podoba, moim zdaniem fajnie dopasowana do naszego rynku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones