PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013191}
6,5 1 486
ocen
6,5 10 1 1486
Mój agent
powrót do forum serialu Mój agent

Nigdy nie pisalam opinii na filmwebie, ale patrzac na tak niska ocene nie moge nie skomentowac ze oczywiscie to nie jest francuski oryginal ktory jest niepowtarzalny, ale polska adptacja jest dobra.
Scenariusz jest adaptowany dla lokalnego rynku i sa tu dobre analogii z polskiej branzy filmowej oraz adaptowane miejscami zarty zrozumiali dla polskiego widza.
Dajcie szanse temu serialowi ;) 100% on nie jest tak zly jacy sa tu jego oceny

ocenił(a) serial na 8
zigzag023

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 7
zigzag023

Również się zgadzam. Nie wiedziałam czego się spodziewać, ale wyszło naprawdę nieźle :)

ocenił(a) serial na 7
zigzag023

Nie widziałam francuskiej wersji, więc nie mam porównania, ale polska bardzo mi się podoba. Super, ze od razu zrobili drugi sezon, bo już się bałam, że rok trzeba będzie czekać ;)

ocenił(a) serial na 8
miliwanili_92

Francuska naprawdę polecam! i się cieszę że nie wszyscy tylko hate hate hate polska wersje

ocenił(a) serial na 8
zigzag023

Dla mnie obie są spoko, a jak czytam niektóre komentarze to nie wierze, zbyt podobne źle, za bardzo się różnią też źle. Ludziom nie dogodzisz ;) Mi się podoba i polska i francuska i polecam :)

ocenił(a) serial na 7
zigzag023

Właśnie też nie rozumiem tej oceny tutaj, to jest naprawdę fajne, nie wiem o co ludzie marudzą, ale przyznaję, że francuskiej wersji nie widziałam. Może i dobrze ;)

ocenił(a) serial na 7
zigzag023

Mam dokładnie takie same odczucia. Ocena na filmweb jest zdecydowanie zaniżona. Serial jest naprawdę fajny. Obsada świetna, sceny i dialogi z oryginały bardzo dobrze zaadaptowane do polskich realiów.

ocenił(a) serial na 8
alazala

Też tak uważam, serial zdecydowanie jest lepszy niż wskazywałaby na to ocena. Mi się bardzo podoba :)

ocenił(a) serial na 9
zigzag023

Lubię zarówno francuską, jak i naszą, polską wersję :) I chyba nie jestem w stanie powiedzieć, która jest lepsza, serio:)

ocenił(a) serial na 9
Logiska

To ja jednak delikatnie będę się skłaniać w kierunku naszej, polskiej. Znam wszystkie gwiazdy, znam realia naszego kraju, jakoś tak jest to dla mnie łatwiejsze w odbiorze.

ocenił(a) serial na 8
zigzag023

Mi się podoba polska wersja, mam nadzieję, ze to fajnie sie rozkręci. Lubię tego typu lekkie, przyjemne seriale :)

ocenił(a) serial na 8
zigzag023

Tak, zdecydowanie fajnie się przyjął na naszym podwórku. Moim zdaniem, jeden z ciekawszych seriali ostatnich miesięcy.

ocenił(a) serial na 7
zigzag023

Moim zdaniem też bardzo spoko. Fajne dialogi, zabawne sceny i naprawdę pokazuje jaki mają dystans do siebie polskie gwiazdy ;)

ocenił(a) serial na 8
zigzag023

To prawda, myślałam, że się u nas nie sprawdzi, chociaż oryginał mi się podobał. Ale jednak wyszło super

ocenił(a) serial na 7
pasazerka_filmaniak

Bardzo fajnie się to ogląda ze znajomymi twarzami. Podoba mi się :)

ocenił(a) serial na 8
zigzag023


też mi się wydaje że adaptacja wyszła całkiem spoko, cieszę się, że wzięli do obsady i tych mocno i też mniej znanych aktorów

ocenił(a) serial na 8
olala567

ciekawe czy bedzie jeszcze sezon 3? Fajnie by było zobaczyć jeszcze niektórych aktorów

ocenił(a) serial na 8
zigzag023

Mnie się podoba że zrobiliśmy to po swojemu jako polski serial a nie tak jak w innych wersjach. Moim zdaniem samo to że wzięła w tym serialu udział taka obsada aktorów jest już mega na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones