PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013191}
6,5 1 486
ocen
6,5 10 1 1486
Mój agent
powrót do forum serialu Mój agent

Boję się polskiej wersji tego serialu. Francuski Dix pour cent skradł moje serce i bardzo często do niego wracam.

iri1993

Nooo, dl mnie dziwne że taka dosyć dużą jak na polska platformę player nie ma oryginalnych pomysłów tylko robi kalkę na licencji.....

BRILLANTE

Wiem, że powstała już brytyjska, południowokoreańska, indyjska czy turecka wersja Dix pour cent, ale polskiej się boję. Za bardzo lubię oryginał, więc nie wiem, co player musiałby zrobić bym zaakceptowała polską wersję.

ocenił(a) serial na 9
BRILLANTE

Mają przecież sporo "autorskich" pomysłów, ale akurat ten serial nie tylko Polska robi na licencji - moim zdaniem wyszło naprawdę dobrze, zawsze czekam na kolejny niedzielny odcinek :)

ocenił(a) serial na 3
iri1993

Mam tak samo, francuski jest moim zdaniem nie do przebicia, jeden z moich ulubionych seriali. Obejrzałam pierwszy odcinek i słabo, kalka ale jakaś nieudolna bardzo

skate130

Ja oryginał mogę oglądać milion razy i za każdym razem bawię się tak samo świetnie. W polskiej wersji mamy słabą kalkę, gdzie mamy dialogi 1:1, fabułę, czy takie pierdoły, że serialowy Gabriel posusza się po mieście skuterem. Pomijam to, że polska "Andrea" jest strasznie ciężka w obyciu, chamska i arogancka i ciężko się to ogląda. Francuska wersja ma taką lekkość bytu, a tutaj jest strasznie ciężko. Takie Dix pour cent po roku w Polsce. Mam nadzieję, że na jednym sezonie zaprzestaną, bo się boję polskiego "Hichama"...

iri1993

@iri1993 drugi sezon polskiej adaptacji został nagrany razem z pierwszym, 2 seria będzie dodana bezpośrednio po pierwszej. Razem 12 odcinków powstało jak dotąd

kanken12

Uczcijmy minutą ciszy pamięć o oryginale.

ocenił(a) serial na 1
iri1993

I słusznie. Nie da się oglądać. Wolę mieć w pamięci tylko francuską wersję.

iri1993

kocham francuską wersję, jest bardzo klimatyczna, ma w sobie to coś, na razie zaczęłam oglądać polską i jest dość teatralnie, czekam aż się rozkręci:)

ocenił(a) serial na 7
iri1993

Dla mnie polska też jest całkiem spoko, wiadomo, że sceny sa podobne, dialogi itp. No ale tak to jest z serialami na licencji. Za to fajnie podejrzeć polskie gwiazdy tym razem zamiast francuskich :)

ocenił(a) serial na 7
perelka8_2

Ja nie widziałam wersji francuskiej, może i dobrze, nie mam porównania, ale "Mój Agent" mi się bardzo podoba. Taki humor lubię, z dystansem :)

ocenił(a) serial na 9
aliza80

Widziałam obie wersje i nie jestem w stanie powiedzieć która lepsza. w polskiej znam wszystkie gwiazdy, to jest plus :)

ocenił(a) serial na 7
Logiska

Też mam takie własnie odczucia. Obie podobne, dobre, ale polska wersja ma tę przewagę, że znam występujące tam gwiazdy.

ocenił(a) serial na 7
iri1993

Dla mnie całkiem spoko, wiadomo, że podobieństw jest bardzo dużo, no ale tak to już jest z serialami czy programami na licencji.

ocenił(a) serial na 9
alazala

No właśnie ja często nie oglądam takich seriali na licencji (albo może też często nie wiem, że akurat serial który oglądam jest na licencji), ale Mój Agent w polskiej wersji bardzo przypadł mi do gustu.

ocenił(a) serial na 8
iri1993

Nie bój się - jest dobrze :)

kreskresow

Dla mnie takie 3/10

ocenił(a) serial na 8
iri1993

Nie ma co się bać, nie ma co się bać :) Serial naprawdę się broni. Warto obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 9
AnaLato

Tak naprawdę mam wrażenie, że z każdym odcinkiem serial się rozkręcał. A już finał drugiego sezonu z Agatą Kuleszą to był majstersztyk :)

ocenił(a) serial na 8
gremlin_3

polska wersja według mnie wypadła bardzo dobrze, fajnie się oglądało

ocenił(a) serial na 8
iri1993

wydaje mi się, że wyszło nieźle, sporo dobrych polskich aktorów wystąpiło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones