Laura Samojłowicz

5,0
352 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Samojłowicz

Już komentowałem, że Samojłowicz to drewno, ale teraz usłyszałem o nijakim Samojłowiczu, który chce wytoczyć Raczkowi proces, bo ten skrytykował jego film. Jeżeli ta paniusia to córunia tego Samojłowicza, to super... tatulo całkowitemu beztalenciu załatwił pracę i to od razu w filmie puszczanym na całą Polskę. Warsiawka się bawi mając wszystkich za idiotów, a jak dostaną odpowiedź, to obraza majestatu.

robokopo

Nie nie jest jego córką:)

zolwik204

To nic, ale drewnem jest strasznym. Jak się patrzy na jej nieruchomą twarz, podczas gdy oczekiwałoby się fali namiętności, to się niedobrze robi.

robokopo

Ale ja przeciez nie twierdze ze ona ma talent.... zastanawiałes sie czy jest córką tego Samojłowicza wiec odpowiedzialam ze nie jest :)

zolwik204

Zrozumiałem właściwie, ale to nie zmienia faktu, że jest totalnym drewnem.

robokopo

tylko po co się tyle razy powtarzać...

zolwik204

Bo mam na to ochotę, bo mam ochotę wysłowić moją dezaprobatę dla takich miernot, które w ogóle nie powinny się tam znaleźć, miernot, które zabierają miejsce zdolnym, miernot, które jakiś pociotek tam wsadził myśląc, że ludzie są aż ślepi, że ich miernoty nie zauważą i będą im w nieskończoność kabzę nabijać. Ich niedoczekanie.

robokopo

Cóż, okej, każdy może mieć swoje zdanie. Do Ciebie Laura nie trafia, nie kupujesz jej emocji, a ja powiem zupełnie przeciwnie. Uwielbiam sceny z 1odc. Hotelu 52, albo z 17odc. EMOCJE, EMOCJE! Polecam obejrzeć :)

Gaba93

Emocji? To są jakieś kpiny? Może w życiu prywatnym potrafi okazać emocje, każdy wtedy potrafi, to żadne aktorstwo, ale zagrać emocje to już sztuka, której to drewno nie dostąpiło.

robokopo

Rozumiem, że jej nie lubisz i takie jest Twoje prawo. Ale może jak ja nie każę Ci zacząć ją uwielbiać, tak może Ty też wykaż odrobinkę dobrej woli i zaakceptuj, że każdy ma inne poglądy :) Każdy ma inny gust, inną wrażliwość, co innego do niego trafia.
Pozdrawiam i uważam to za koniec tematu, bo nie mam zamiaru się kłócić, bo zdążyłam się nauczyć, że to nie ma sensu :)

Gaba93

Bardzo dobrze, że zdążyłeś się tego nauczyć. Ja nie zmuszam cię do mojego zdania. Swoje wyraziłem, jest ono negatywne, podtrzymuję je w całej rozciągłości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Urodziwa to ona raczej jest, ale jeżeli chodzi o talent aktorski, to nie ma w ogóle o czym mówić. Wzięta z ulicy, tak jak gawiedź w takim pasjonującym dziele jak "Anna Maria Wesołowska"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

No wreszcie czołowy TROLL FW został zbanowany :)

użytkownik usunięty
robokopo

drewno

Drewno, drewno i to jakie... A jaka obraza majestatu, jak to aktorskie beztalencie skrytykujesz... Żywcem by cię pożarło...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

fajne suty na awatarze, ale chyba cię trochę pieką

tacyssup

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAAH :) dobre!!!

robokopo

Pewnie nie ma talentu.W końcu w zadużej ilośći filmów to ona nie grała.Ale pewnie i tak byś na niej siedział jak szpak.

jezi86

Pewnie sam tak byś zrobił, skoro o tym piszesz...

robokopo

Pewnie.A ty nie? Chyba nie jesteś ciepły.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
robokopo

Cholera jednak zgadłem.Rozmawia mi się z tobą jak z nie zaspokojoną babą.

jezi86

Przypominam, że to jest forum o kinie, a nie twojej chcicy.

robokopo

Dobra.Bo źle trafiłem.Pierwszy post miał być skierowany do normalnego typa.Nie ma o czym mówić.

jezi86

Zgadza się... O twoim przypadku rzeczywiście nie ma o czym mówić...

robokopo

Dobra ciesz się.Będzie na twoim.Możesz się upajać tym że twoje jest na wierzchu.Ja już nic nie napisze bo szkoda słów.

jezi86

Czym ja się upajam, to moja sprawa. Twoje rady nie są mi do niczego potrzebne.

robokopo

Jesteś napewno mężczyzną ?

tomucho77

Bełkot.

robokopo

Pogódź się z faktem TROLLU że nigdy nie będziesz miał takiej dziewczyny a twoje plucie jadem w necie tego nie zmieni ! Jedyne co dalej możesz robić to wyciskać pryszcze z czoła i wystawiać ŻENUJĄCE noty np. 3/10 Walecznemu sercu !!! zdecydowanie za młodu musiał ktos używać twojego łba do wbijania gwoździ !

tomucho77

Co to za brednie? Tu oceniamy aktorstwo czy urodę?

To, że tobie jakiś kicz się podoba, to twoja sprawa. Oceniłem, jak oceniłem.

robokopo

Ty w tej swojej polskiej zawiści i głupocie nawet nie odróżniasz aktorstwa od urody nie mówiąc już o tym że w aktorstwie uroda jest nieodzowna !

tomucho77

Buhaha! Dawaj więcej tych mądrości-inaczej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones