Laura Samojłowicz

5,0
352 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Samojłowicz

Brzydko śpiewa, słabo gra

użytkownik usunięty

1/10 tyle w jej temacie. Nie wierzę, że się poprawi.

No to teraz to przesadziłeś brzydko śpiewa ? chyba upadłeś na głowę jakby brzydko śpiewała to nie wygrała by Jak Oni Śpiewają a właśnie to ludzie wysyłali na nią głosy .... słabo gra nie będę się wypowiadał zagrał byś lepiej ? wiesz co jesteś po prostu śmieszny ........

buterfly

Co do śpiewania słyszałem w jej wykonaniu tylko jedną piosenkę za to dwukrotnie "Wielką wodę" i mi się nie podobały te wykonania. Co do JOŚ to nie wydaje mi się by zwycięstwo w tym show byłoby aż tak nobilitujące by kogoś uznawać za wielkiego piosenkarza. Swoją drogą w tego typu programach liczy się chyba przychylność widzów niekoniecznie wynikająca z umiejętności, a czasami po prostu z popularności czy sympatii dla danej osoby. Twój argument "zagrał byś lepiej?" jest bezsensowny bo to tak jakbyśmy nie mogli powiedzieć, że np. BMW jest lepsze od malucha bo sami nie potrafimy nic lepszego skonstruować. Użytkownik usunięty wyraził swoje zdanie i ma do tego prawo.

Bolek84

Ale przygoda Laury ze śpiewanie nie zakończyła się JOSiu. Obejrzyjcie 21odc. "Ojca Mateusza" lub 36, 39 odc. "Czasu Honor" gdzie podkładała głos Karolinie Gruszce w niemieckich piosenkach! Genialna! ♥
Albo posłuchajcie "Fever", "This is the life".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones