Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

może i jest ładna, ale grac to ona nie umie, jest sztywna jak drut, tak sie rozczula jak gra no nie wiem jakos mi nie podchodzi ona

anitka91_16

gra ciągle z tą samą manierą. W "Masz na imię Justine" jeszcze mi to do bohaterki pasowało, ale w innych rolach ... zawiodła mnie.

anitka91_16

Jej gra w 'Dlaczego nie?' to było coś niesamowitego. Niesamowicie żenującego.

WysokieObcasy4

Ja ją właśnie pierwszy raz zobaczyłam w "Dlaczego nie!" - i w zasadzie tylko tam ją widziałam - zastanawiałam się skąd realizatorom przyszedł do głowy wziąć taką drętwą laskę... zresztą cała postać Małgosi była jakaś dziwna, niestabilna emocjonalne moim zdaniem (np. czemu ona tak nagle wybiegła jak sie okazało, że Renata zagarnęła jej pomysł? - normalnie by się domagała swojego, wkurzyla sie a ona wybiegła, pojechała do rodzicow a pozniej nagle jak po nia ksiaze przyjechal to bylo dobrze... heloł! :D) także może Cieślak zagrała jednak dobrze - na potrzeby filmu :D w każdym razie - grała bardzo sztucznie ;/

malll

zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. Jej kreacja w "Dlaczego nie!" mnie drażniła, w ogóle jakoś mnie ona irytuje ta naiwna i dziecinna postać... brrr

anitka91_16

Ona jest nie tylko brzydka jak noc listopadowa, ale również sztywna jak drut !

cOOba

Dałem jej 1/10 ale to tylko dlatego, że mniej nie można było !

cOOba

eee no bez przesady! szpetna wcale nie jest, wystarczy wypad do kosmetyczki na ujarzmienie jej charakterystycznych brwi i całkiem pikna kobieta będzie hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones