Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Mdła, bezjajeczna, romantyczna sama w sobie, przez co skazana jest tylko na jeden typ filmów... polskie romansidła, które de facto do najlepszych nie należą...
Do tego ten paskudnie obły słodki głosik... jakby wiecznie mówiła "przepraszam, że żyję, ale czy mogę zadac pytanie ? obiecuję, że tylko jeden raz" ciu ciu ciu

frichetta

Nie zgadzam sie z Toba, serial Glina, tam zagrala naprawde przyzwoicie, a romans to to nie byl

dzag211

Właśnie , w "Glinie" 8 lat przed "Rezydencją" grała o niebo lepiej i nie była mdłą postacią.Panno Cieślak,to regresja :(

tulku

właśnie obejrzałam "Masz na imię Justine", gdzie również zagrała świetnie. Aż jestem w szoku, że to ta sama aktorka co jedną miną w Rezydencji gra.

lia_13

Dokładnie, wychodzi na to, że wiele zależy od reżysera

Safo

Też uważam że w "Masz na imię Justine" była świetna, może to te filmy są mdłe i bezjajeczne?

Safo

Zacznijmy może od tego, że polskie seriale mają beznadziejnych scenarzystów :D Z kiepskiego scenariusza to ani świetny aktor ani genialny reżyser niczego rozsądnego nie wykrzeszą.

lia_13

Oj,w tym samym serialu GRAJĄ Jerzy Zelnik, Sambor Czarnota ,Jan Wieczorkowski i nie muszą wskrzeszać - ogląda się ich dobrze...do czasu pojawienia się mimoz : Książkiewicz, Cieślak :(

tulku

mnie akurat Książkiewicz ogląda się dobrze :D Pasuje idealnie do ról takich wrednych mimoz, co to są zimne, kompletnie wyprane z emocji. A pozostali, których wymieniłeś to osobiście nie zauważyłam aby się zbytnio przemęczali swoją grą aktorską w tym serialu. Widziałam ich w lepszych rolach.

lia_13

Tak jak to porownał swoich pilkarzy trener Jaroslaw Kotas : '' ja dziele pilke nozna na dwa poziomy inteligencji : prywatny i piłkarski a piłkarsko my jestesmy debilami'' więc porównam nieco podobnie panią Anne Cieślak : ja dziele aktorki :ładne i te utalentowane aktorsko a ta aktorka jest piękną kobietą o nieprzecietnych kształtach ale aktorsko d.. dno ;d , bez obrazy
dodam ze lubie ją ale meryl streep z niej nigdy nie bedzie

mateO_cs

z ostatnim zdaniem bez wahania zgodzę się w 100% ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones