Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Jedyna aktorka która potrafi tak bardzo przekazać emocje. Ma takie świedrujące spojrzenie... Specjalnie wybrałam się do Krakowa aby ją zobaczyć w teatrze. Sztuka średnio mi się podobała, ale gra aktorska pani Anny Cieślak zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Uwielbiam gdy gra gniew, złość... Jest w tedy do bólu prawdziwa i za to ją podziwiam...

farfalla88

Zgodzę się :] Ja tam ją bardzo lubię.

_camile_

Przykro mi ale nie zgodzę się duże oczy dane przez naturę to nie wszystko. Jak dla mnie ona ma tylko jeden wyraz twarzy, nie wiem może to nie te filmy obejrzałam. Tylko krowa nie zmienia poglądów jak zobaczę w niej coś więcej na pewno zmienię podejście i ocenę na razie 4 to wszystko na co mnie stać czy się to podoba ludziom którzy ją lubią czy też nie - oceniam grę nie jej wygląd czy piękno zewnętrzne, które do mnie niestety nie przemawia nie ten typ...
Oczywiście szanuje wasze zdanie przyglądnę się na pewno jej bliżej spróbujemy obejrzeć jakiś dobry film z jej udziałem bo komedie romantyczne to nie dosyć samo w sobie niewypał to tam i ona nie wypada najlepiej ... Coś jest takiego w tej aktorce co mnie drażni ... zobaczymy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones