Anna CieślakI

6,9
6 336 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

A ja nie lubię jej gry aktorskiej. Nie mogę powiedzieć, że nie lubię jej jako osoby, bo znam ją osobiście i wiem, że jest bardzo miła i sympatyczna i w ogóle nie gwiazdorzy. Jednak, szczerze powiedziawszy aktorką jest beznadziejną. W każdym filmie taka sama, ten sam płaczliwy głos, wytrzeszczone oczy i otwarte usta. Nie mówiąc już o tym, że niedbale mówi. Zamiast "Kochanowska" mówi "Kochanoska" . Wśród aktorów to bardzo duży błąd.

użytkownik usunięty
Bettt

Nie lubię komentarzy w stylu "zgadzam się w stu procentach". Więc nie lubiąc ich powiem tylko: otóż to.

Bettt

Ma kobieta taką wkurzającą manierę w grze, że nie da się jej oglądać. I zgadzam się- cały czas taka sama- czytaj tez tak samo słaba.

Bettt

To taka maniera - wytrzeszczone oczy + nadmiar egzaltacji. Jak przerażona myszka stojąca przed paszczą kota. Mnie także mocno to drażni ale wierzę że się jeszcze do niej przekonam.

Bettt

kim jest dla Ciebie że znasz ja osobiście ?

maciekb80

Znajoma znajomych ;)

Bettt

Masz przerąbane u niej za obgadywanie, znajdziemy cię.

krzysiekk123

To ona należy do was... Współczucie

Bettt

tez uważam że to słaba aktorka

Bettt

Też ją znam i właśnie pokazałem jej ten temat. Od razu Cię skojarzyła Bet Nowak i wie ktoś ty jest. Przy najbliższej okazji dostaniesz od niej z liścia.

perun_6

za to, że jest szczera i nie włazi do tylnej części ciała?! szok!

użytkownik usunięty
kasiaosiedmiutwarzach

Niezła mi szczerość, obrabianie dupy w internecie :v

ee no, wcale nie obrobiła tyłka, jedynie wyraziła swoje zdanie względem umiejętnościach zawodowych, które widzowie mogą zobaczyć naocznie

użytkownik usunięty
perun_6

No i jak, dostała z liścia? :D Oboje mamy dzisiaj urodziny, więc wszystkiego najlepszego i sierpowym Pani Aniu! :DDD

Bettt

normalnie też tak irytująco mówi, czy tylko jak gra?
jeżeli chodzi o jej grę aktorską to denerwuje mnie właśnie to, w jaki sposób mówi. kompletny brak emocji w głosie, wkurzająca maniera... taka bezbarwna.

goddessa

Mnie się też nie podoba jej gra.

Bettt

To ona w czymś gra...? Ja tu widzę głównie dubbingerstwo, jeśli tak mogę to nazwać i z chęcią zobaczę grę panny, która ubiegała się o rolę Danuty Wałęsy.

Anixot

Uaaa, dobra. Znalazłam. Wiem już, która to i w sumie nie dziwię się, że nie dostała tej roli, lol...

Anixot

Ta która ją zagrała o wiele lepszą aktorką nie jest, a jedynie częściej angażowaną - to samo pokolenie, ten sam styl gry.

Bettt

Pani Anno, to może częściej mrużyć te oczy!

Bettt

ta marna aktorzynka sama wygląda na chorą psychicznie. pozdrawiam

Bettt

Popieram, nie dziwi to, że od lat nie angażują jej do filmów, od "Ślubów panieńskie" już sporo czasu minęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones