Anna CieślakI

6,9
6 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

W związku z tym w imieniu wszystkich Polaków chciałem jej podziękować za wspaniały dulbing w
"The Last of Us". Ma babka fajną ikrę. Przynajmniej tym nadrabia braki w figurze. Niech przeżuci się
właśnie na taką robotę.

Ty się przerzuć na słownik ortograficzny zamiast za pisanie postów na filmwebie.

użytkownik usunięty
pitrek121

Słownikiem to ja mogę, ale rzucić w ciebie.

Możesz, ale od tego się nie nauczysz ani ortografii, ani kultury.

użytkownik usunięty
pitrek121

Ale ty przez tego guza popamiętałbyś do końca życia.

zdrowa,polska dziołcha i do tego fajnie gra:)

Głos Anny z Frozen też był fajowy, taki energiczny.. ;)
Jedynie wg mnie nie poradziła sobie jako Dorotka w "Powrót Dorotki", ale to słaby film...

hahahahaha

Ty chyba masz nierówno pod sufitem. Przeszedłem w weekend TLOU i nie mogłem przeżyć tego głosu. Przecież ten głos zupełnie nie pasował do 14latki! Aż wszedłem zobaczyć kto podkładał głos i moje przypuszczenia się potwierdziły - prawie 20 lat różnicy między Ellie, a Cieślak. Tylko idiota głuchy jak pień się może zachwycać.

użytkownik usunięty
elkolo

Angielski glos Ellie - Ashley Johnson, 33 lata ;) Ponad 19 lat roznicy :p

elkolo

Aleś błysnął...

Właśnie nogi ma piękne, kobiece, długie, figurę również. Żadne Steczkowskie i Kożuchowskie. Kobiece nogi Anny Cieślak są piękne, tylko w erze chudych i patykowatych nóg, piękne nogi z krągłościami typowymi dla kobiet, są w ukryciu, bo zaraz powiedzą: grube...

eska_10

No widzisz!

eska_10

Grube krzywe klocki

Jakiś patologiczny typ, nawet trudno uwierzyć, że ukończył SP, bo tępawy , ale to nic, bo do tego chamidło który obraża kobiety. Musi mieć wyjątkowo małego, bo tacy najbardziej krytykują! Jak mykell. Poza tym pewnie to typy na których spojrzy tylko Mariolka spod latarni, prawdziwi mężczyźni nie zniżają się do tego typu uwag. Patole!

natasza_szczecin

Ej, ej, tu są dzieci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones