Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Chyba najładniejsza polska aktorka i przy tym bardzo utalentowana.

skyfighter

jest naprawdę niezwykle piękna

GG06

naturalna,śliczna i bardzo dobra aktorka z niej jest.

skyfighter

Zdecydowanie bardzo ładna =)

skyfighter

mi się nie podoba...

mati_kroolik

jak dla mnie jest przecietna(mowie o urodzie) a jako aktorke nie cierpie jej przez rol w "dlaczego nie",nie moglam tam na nią patrzec...neizadowolona i wiecznie naburmuszona

elemele90

To jest moja ulubiona polska aktorka młodego pokolenia ! Bardzo mi się podobają jej rysy twarzy.Z tym, że Ona nie powinna robić sobie kitki z włosów. To ją troszkę oszpeca ! Najładniej wyglądała jak miała takie krótkie nieco poszczępione włosy. Albo nieco dłuższe i pokręcone.
Zaś co do ról. Wczoraj zobaczyłem ją wreszcie w filmie ,,Masz Na Imię Justine" i wrażenie zrobiła tam na mnie ogromne ! Odnośnie Ani to właśnie ten film powinno się obejrzeć w pierwszej kolejności !

elemele90

zgadzam sie w stu % ! nie cierpie jej za jej okropny wyraz twarzy . wiecznie niezadowolona itp. jesli chodzi o urode to mamy naprawde duzo ladniejsze aktorki.

skyfighter

całkowicie się nie zgadzam, jest paskudna i ma wredny wyraz twarzy
Cyt. "elemele90""dlaczego nie",nie moglam tam na nią patrzec...neizadowolona i wiecznie naburmuszona

Dokładnie tak samo myślę, właśnie przez to ma u mnie minusa i nie wydaje mi się, żeby to było tylko granie bo ona taka jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones