Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Za role w Masz Na Imie Justine
powinna dostac oskara.

mila122

Rozumiem, że to było ironiczne? ;)

mila122

Chyba z kartonu ! W tym filmie była tak samo żałosna, jak i w każdym innym, w którym gra ! ŻENADA i BEZTALENCIE, a nie aktorka !

mila122

Może nie na oskara, ale napewno pasowała do tej roli i moim zdaniem w tym filmie zagrała kapitalnie.

mila122

Tak samo grała jak wszędzie - czyli nijak. Dla mnie zawsze była bez wyrazu. Gra bez wyrazu. W "Na dobre i na złe" też grała bez wyrazu. Nie wiem czemu ale jakoś źle mi się ją ogląda. I słucha zresztą też - bo wiecznie tym samym tonem mówi swoje kwestie...męczy mnie to podczas oglądania - i jej też źle robi bo na tle innych aktorów wypada gorzej. Przeważnie.
Zawsze ta sama obrażona mina. Mało się uśmiecha. Ode mnie 1/10 z czystym sumieniem.

EM_DE_KE_AS

http://www.youtube.com/watch?v=2jrYy_M4dFI

Jeżeli np. to jest twoim zdaniem bez wyrazu, to coś chyba z Tobą nie tak.

tramwajaj

No oczywiście. To tylko utwierdziło mnie jeszcze bardziej w moim przekonaniu:)
Do Twojej wiadomości: wszystko ze mną w porządku

Gra "aktorska" tej pani mnie NIE PRZEKONUJE. Fragment, który przed chwilą obejrzałam, nie jest może najgorszy, ale:
- jak zwykle ten sam ton głosu
- ten sam wzrok, - spojrzenie jakie tu ma - powtarza się w każdym jednym filmie - takie złowieszcze,

Nigdy jej nie polubię. Bo ona sie nie daje lubić jako aktorka.

mila122

To ma być jakiś nędzny żart. . . ? <za krótki>

_Megan_

była niezła. ale nie przesadzałabym z dawaniem jej oskara.

mila122

Nie widziałam tej aktorki w żadnym serialu, bo seriali nie oglądam, w ogóle. Dlatego nie wypowiadam się na temat gry aktorskiej Anny Cieślak ogólnie. Ale w obrazie "Masz na imię Justine" zagrała fenomenalnie, zwłaszcza drugą część roli. Moim skromnym zdaniem, film zawdzięcza swoją potężną siłę rażenia właśnie dzięki niej. Przyznaję tak wysoką ocenę nie tylko jako widz, ale również - a może przede wszystkim - jako kobieta.
A czy A.C. da się lubić jako aktorka? Dla jednego - tak, dla drugiego - nie. Są różne opinie i najpiękniejsze jest to, że nie musimy się ze sobą w tej i każdej innej sprawie zgadzać.

gosialek

"Są różne opinie i najpiękniejsze jest to, że nie musimy się ze sobą w tej i każdej innej sprawie zgadzać."

;D swoją drogą świat byłby strasznie nudny gdybyśmy wszyscy myśleli idealnie tak samo. Podobnie jest z gustem do danego filmu. Choć "Masz na imię Justine" oglądało mi sie nawet dobrze i ma u mnie 7/10. Mimo aktorstwa Cieślak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones