Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Ona mi przypomina... Winone Ryder. Może nawet nie chodzi o wygląd ale o jakąś subtelność i urok.

korozjantka

Ty człowieku dobrze gadasz!!! Właśnie nie mogłem sobie przypomnieć do kogo ona jest podobna. Dzięki tobie przypomniałem sobie.. :D

korozjantka

A mi ona baaardzo przypomina moją koleżankę, która nawet zdawała na studia teatralne :D normalnie są jak dwie krople wody (oprócz koloru włosów :D).

korozjantka

Anna Cieślak podobna jest do Audrey Hepburn jak była młoda. Widząc p. Anię na ekranie - widzę kadry z filmów: Dwoje na drodze, Śniadanie u Tiffaniego czy Rzymskie wakacje.

korozjantka

A mi najbardziej przypomina Danute Stenke :)

korozjantka

A mi najbardziej przypomina Danute Stenke :)

użytkownik usunięty
carolina182

mi tez przypomina moja kolezanke, nawet sa w podobnym wieku tylko ta moja jest wyzsza

korozjantka

mnie równiez przypomina Winonę Ryder;) i to bardzo:p

Deliciosa

i mnie również Winonę Ryder przypomina :)

użytkownik usunięty
_Blizniak_

Jest nas wielu :).
Nie zdawałem sobie sprawy z podobieństwa, dopóki nie zobaczyłem tego wątku.
Bardzo podobne.

ta aktoreczka coś w sobie jednak ma...
zaś z młodych panów wielki talent ukazuje Antek Pawlicki....wie ktoś może czy grali w jakimś filmie razem?

kashaa_opole

mysle ze go przeceniasz, faktycznie świetnie zagrał w czasie honoru, bardzo sympatyczna postać, ale jednak nie ma za dużej wprawy w aktorstwie widać wiele niedociągnięć brakuje szlifu, ale się chłopak wyrobi bo ma predyspozycje i warunki do rozwijania talentu

korozjantka

świetne skojarzenie.Jej zachowanie, jej aura, sposób przeżywania...Jest przy okazji śliczna. Zgadzam sie..Nasza polska Winona!!!:)

korozjantka

tylko po to wszedłem na jej profil żeby napisac wam czy przypadkiem nie przypomina wam winony, a tu patrz, już jest taki wątek

korozjantka

W niektórych ujęciach przypomina Angelinę Jolie. :>

korozjantka

Bardzo subtelna, przy tym oryginalna. Ma w sobie na pewno ogromny potencjał, teraz tylko niech jej ktoś da się wykazać

korozjantka

Obydwie przynajmniej raz grały tą samą postać - Minę Murray z historii o Drakuli. Winona w filmie F.F.Coppoli, Anna w teatrze.

korozjantka

Właśnie oglądałam przed chwilą Obcego i miałam identyczne skojarzenie, dlatego też zajrzałam na filmweb żeby sprawdzić czy ktoś ma podobne spostrzeżenia. Nie zawiodłam się :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones