Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Powiedzieć o niej, że gówniana z niej aktorka to zdecydowanie za mało ! To COŚ ma zero umiejętności, zero talentu, ZERO WSZYSTKIEGO ! Po filmach jakie z nią widziałem twierdzę, że zdecydowanie bardziej nadawałaby się [o ile nawet do tego mogłaby się nadać] do obsługiwania szaletóww publicznych, a nie aktorstwa ! ŻENADA to zdecydowanie za mało !
A cha: Gdyby się komuś chciało komentować od razu uprzedzam, że zwisają mi czyjekolwiek utyskiwania, bowiem n/t swoich poglądów NIGDY i z NIKIM nie mam zamiaru dyskutować ! Jak komuś nie pasuje - niech się popłacze, albo walnie łbem w ścianę !

cOOba

gówniana to jest tylko twoja opinia kolego! z tego typu określeniami
najlepiej spadaj na drzewo a nie zabieraj głosu na poważnym portalu, w
zasadzie tą opinią opisałeś sam siebie

cOOba

to chyba nazywa się zawiść i zazdrość.

cOOba

oo krytyk się znalazł.
A ty jakieś umiejętności i talent masz?
Znając życie ty nawet i do pchania karuzeli się nie nadajesz.
Acha nie "A cha".
Masz chyba jakieś problemy psychologiczne wnioskując po Twojej wypowiedzi.

mlodsza91

hehe naprawdę cos z nim nie tak,napisać acha -"a cha" to nigdy bym się nie spodziewał.Co do tej aktorki to uważam że stać ją na więcej niż granie w beznadziejnych "komediach romantycznych" .To świadczy nie najlepiej o niej ,że przyjmuje takie oferty ról.

cOOba

Ona jest OBLEŚNA!!!
W zupełności się zgadzam ZERO talentu!!!!!!!!!!!!!!!!!

cOOba

Do rynsztokowego poziomu wypowiedzi i niezmierzonej głupoty założyciela tematu się nie zniżę. Zarówno do niego jak i do użytkownika ganz74 powiem tylko tyle: o ile zgadzam się, że jej filmowe role są raczej mocno średnie, to aby mieć jakiekolwiek obiektywne i wyważone zdanie na temat talentu (lub jego braku) Ani Cieślak, należałoby drodzy użytkownicy wybrać się do teatru na spektakl z jej udziałem. Jestem przekonany, że widząc ją na deskach teatru nie jeden użytkownik zmieniłby zdanie co do jej umiejętności, na plus, rzecz jasna. Dopiero w teatrze człowiek widzi czym jest prawdziwe aktorstwo i jak się wyraża emocje, a nie w takich tanich niewydarzonych filmidłach.

cOOba o ile Twoja zawiść i wynikająca z niewiedzy głupota są porażające, Tobie również polecam odwiedzanie teatru od czasu do czasu, nic na tym nie stracisz, a zyskasz znacznie więcej. Mianowicie pogląd na to jak wygląda gra aktorska z prawdziwego zdarzenia. Bowiem nie samą papką z Hollywood żyje człowiek.

Tak na przyszłość: jeśli nie masz zamiaru DYSKUTOWAĆ o swoich tzw. "poglądach" i nie obchodzi Cię zdanie innych, to po kiego grzyba zakładasz temat na publicznym forum? Wymieniaj swoje poglądy z kumplami przy piwie czy flaszce Sobieskiego, a nie tutaj, bo to nie rynsztok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones