Anna CieślakI

6,9
6 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Miałem możliwość zdobycia od niej autografu po spektaklu "Biesy" i muszę powiedzieć, że jest bardzo sympatyczna, serdeczna i że ma bardzo ładny uśmiech. Świetnie grała i chociaż przeraził mnie fakt, iż obnażyła się do pasa w jednej scenie, to doceniam jej wielkie poświęcenie dla roli. Naprawdę fajna osoba i cudowna aktorka.

kamuii

Zgadzam sie w 100% bardzo miła osoba , której można wróżyć niezłą kariere ma talent i jest soba http://www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zobacz/artykul/anna-cieslak-1/ po przeczytaniu tego wywiadu juz jestem pewnien ze jest taka jak o niej myslalem ;)

szyra1

Masz rację, ale tak z biegiem czasu myślę, że powinna grac inne role niż biednych pokrzywdzonych przez los dziewczątek ( chociaż jest w tym dobra, nie zaprzeczam ). Powinna zagrać rolę jakiejś twardej baby pędzącej wbrew przeciwnościom do celu ( ale ma to być oczywiście postać pozytywna), może w jakimś kryminale, nie wiem. Wtedy zrobiłoby się na pewno ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones