PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460281}
5,6 6 254
oceny
5,6 10 1 6254
4,2 4
oceny krytyków
Jak żyć
powrót do forum filmu Jak żyć?

Nic dodać nic ująć. Na prawdę mnie pozytywnie zaskoczył. Polecam

ocenił(a) film na 5
Heartbreaker

Dawno tak złego polskiego filmu nie widziałem. Komentarz wyżej "Pusty jak pudełko od butów" mówi wszytko - nic dodać nic ująć.

QRT

Niestety jak widac nie kazdy jest w stanie zrozumiec film tego typu i jego przeslanie.

ocenił(a) film na 5
guldurek

Przesłanie to nie wszytko, ten film jest po prostu nijaki. Rzadko kiedy krytykuję polskie filmy bo przeważnie nie ma się do czego przyczepić.

ocenił(a) film na 8
Heartbreaker

Świetny film!! Polecam

Aż mi sie zachciało miec dziecko hehehe a mam 18 lat :PP

ocenił(a) film na 4
Heartbreaker

bardzo przyjemny film dla oka (zdjęcia, montaż), parę zabawnych scen, ale ogółem scenariusz jest lekko mówiąc dramatycznie głupi, jakby był pisany przez zagubionego w świecie nastolatka, który nie ma problemów i je stwarza... i proszę nie pisać, że ktoś nie zrozumiał tego filmu, bo tu wszystko jest powiedziane od a do z.


ToySoldier... powodzenia...

ocenił(a) film na 4
Repek7

Powtórzę przedmówców, film o niczym. Fabuła jest tak czytelna, że raczej nie ma co się tam "doszukiwać" ukrytego sensu. Chyba klasyfikacja tego "wytworu" jako komedia jest lekko myląca. Bardziej już drugi człon pasuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones